Nadchodzi X edycja FESTIWALU „WIATRAKI”

Serdecznie zapraszamy na dziesiątą, jubileuszową edycję balenciaga scarpe uomo Raciborskiego Festiwalu Podróżniczego WIATRAKI, która odbędzie się w dniach 25-27 października 2013 na Zamku Piastowskim w Raciborzu.  

Aż trudno uwierzyć, że minęło już 10 lat. No, ale nie ma co popadać w sentymenty. Wszak dziesięć lat zobowiązuje! Z tej okazji na nasz festiwal zaprosiliśmy prawdziwą plejadę gwiazd: świetnych fotografów, filmowców i opowiadaczy; ludzi, którzy dokonali rzeczy wielkich, pięknych i wartościowych. Wśród gości znajdują się m.in. Anna Czerwińska, Tomek Michniewicz, Eliza Kubańska i David Kaszlikowski, Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus, Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie, Arun Milcarz, Leszek Szczasny. Nie zabraknie także podróżników miejscowych!

W sobotę, w podróż muzyczną zabierze nas zespół COCOTIER…

Nowością tegorocznej edycji będą niedzielne warsztaty podróżnicze: „Podróżowanie z małymi dziećmi” i „Tanie latanie”. Warto przyjść i zaopatrzyć się w nową wiedzę!

Poza filmami i slajdowiskami będzie szansa zwiedzenia raciborskiego browaru i dokonania degustacji jego produktów, będzie można także wziąć udział w spływie kajakowym starorzeczem Odry, zwiedzić raciborski zamek z historykiem – Grzegorzem Wawocznym, zakupić ciekawe dzieła sztuki z dalekich stron świata, zaopatrzyć się w literaturę górską i podróżniczą, nabyć azjatycką biżuterię i rękodzieło z kamieniami szlachetnymi. No i spotkać innych podróżników, zaplanować kolejne wyprawy…http://www.sneaker2018.it/

 Strona festiwalu: www.wiatraki.rosynant.pl

 Do zobaczenia !!!

Dawid Wacławczyk

- dyrektor festiwalu

Comments are closed.