Przyjaciele grupy Rosynant

RANCHO KASZUBSKIE „PRZYSTANEK ALASKA” – miejsce magiczne, które odwiedzamy co roku podczas naszych obozów artystycznych. Alaska, jako miejsce dobrej energii, miała wpływ na to, że hasło „Grupa Rosynant” stało się faktem, a my mieliśmy wpływ na to, air max 90 homme pas cher że Alaska się rozwija (zamiast pola studenckiego jest już w pełni wypasionym ranchem), wygląda tak jak wygląda (doskonale), a Jacek z zatwardziałego kawalera, przeistoczył się w męża raciborskiej Mariolki ;)
FESTIWAL PODRÓŻNICZY „WIATRAKI” – nasz największy projekt kulturalny i jedna z fajniejszych imprez środowiska podróżniczego południowej Polski, odbywająca się w każdy ostatni weekend października, począwszy od roku 2004 ;)
PRZYSTANEK KULTURALNY „KONIEC ŚWIATA” – nasze własne miejsce na mapie Raciborza. Nasz pub, nasza kawiarnia, nasz bastion, nasze miejsce spotkań, nasza scena, nasz prawdziwy dom kultury, miejsce naszej ciekawej pracy. W końcu – miejsce dla dobrej sztuki muzycznej, fotograficznej i … barmańskiej!
PRACOWNIA „PEŁNIA” – przyjazna przestrzeń rozwojowa, z której możesz skorzystać w dążeniu ku swojej własnej niepowtarzalnej pełni. Ten, kto zna z naszych obozów Renatkę Mazur – Ponikiewicz, ten wie, o co chodzi…
GRUPA OUTDOOR – strona naszych przyjaciół – żeglarzy (ba – mega-żeglarzy!) z gliwickiego stowarzyszenia Grupa Outdoor.
RACIBORSKA INICJATYWA ROWEROWA „SOFT – CITY” – świetny blog ludzi walczących o drogi rowerowe i bezpieczeństwo rowerzystów, rolkarzy i osób niepełnosprawnych. Dowiesz się tu m.in. o tym kiedy odbędzie się najbliższa Masa Krytyczna, o tym co robi i czego nie robi dla rowerzystów aktualny prezydent, o tym dlaczego nie chcemy ścieżek z kostki betonowej. I zobaczysz fajne foty rowerowe…
RACIBORSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE „NASZE MIASTO” – stowarzyszenie młodych (acz nie tylko), aktywnych i przedsiębiorczych raciborzan, gotowych wziąć odpowiedzialność nie tylko za swój sklep, podwórko i firmę, ale i za politykę samorządową Miasta Raciborza. W tym stowarzyszeniu i z tymi ludźmi część z nas walczy o lepszy Racibórz na kanwie pozaartystycznej. Co wymaga czasami wyruszenia w podróż do piekła ;)

Nasze działania wspierają sponsorzy…

HOTEL POLONIA – bez wątpienia najlepszy obiekt noclegowy w Raciborzu. Wiedzą o tym nasi goście, których dzięki życzliwości dyrektora Tomasza Czerwieńskiego możemy ugościć na najwyższym poziomie!
ENGLISH SCHOOL – chcesz podróżować? Ucz się języków! Najlepiej u naszego sprawdzonego partnera, w Raciborzu przy ul. Opawskiej 31/3 ;)
POLDRUK – polecamy wszystkim, którzy drukują ulotki, plakaty, kalendarze czy wizytówki, a lubią robić interesy w miłym, aczkolwiek solidnym i kompetentnym towarzystwie ;)
BEZDROŻA – przewodniki po Polsce, Europie i Świecie. Po krajach, regionach, szlakach i zakątkach. Pisane z pasją, pełne wartościowych informacji, adresów i telefonów. Wydawane pięknie…

O naszych działaniach piszą i nasze akcje wspierają lokalne media:

Raciborski Portal Internetowy i „Informator Raciborski”: www.raciborz.com.pl
Portal i gazeta „Nowiny Raciborskie”: www.nowiny.pl
Portal i gazeta „Nasz Racibórz”: www.naszraciborz.pl
Polsko-Niemieckie Radio Internetowe Mittendrin z Raciborza: www.mittendrin.vdg.pl

http://www.sneaker2018.fr/